Nepřehlédněte

Využití kávy na 7 způsobů

Využití kávy na 7 způsobů Napadlo vás někdy, že se kávová zrna dají použít i jinak než jen k přípravě lahodného moku? Dokonce i lógr z vašeho oblíbeného turka má všestranné použití. Co všechno se dá s kávou kromě jejího pití ještě dělat? 1. Odstraňovač pachů ..

Nepřehlédněte

Jak najít vysoce kvalitní kávová zrna

Černou kávu nelze porazit. Už nikdy nebudete schopni vylepšit chuť kávy, než to umožňují zrna, takže je důležité maximalizovat vlastní chuť a složitost zakoupením kávových zrn, které jsou jen několik dní po pražení. Vysoce kvalitní, čerstvá káva by měla být vždy ..

Jak kvalita vody ovlivňuje chuť kávy

Když si všimnete, že vařená káva je trvale hořká, plochá nebo jinak prostě není v pořádku, mohli byste si myslet, že by to mohla být špatná kávová zrna. Není to špatné místo, kam se obrátit, ale kávová zrna sama o sobě nejsou primární věcí, kterou pijete. Jak se to ..

Základy vaření kávy - Kvalitní káva doma

Káva z kavárny je hořkosladká. Na jedné straně kavárny odhalují chuťový potenciál ležící uvnitř kávových zrn. Na druhé straně je bolestně zřejmé, že naše káva doma je daleko od místa, kde chceme, aby to bylo. Pojďme to změnit. Někteří milovníci kávy mají rádi ..

Skladování kávy

Když utratíte větší peníze za kávová zrna, která máte rádi čerstvost se rozpadne, než je stihnete spotřebovat, může to být velmi frustrující. Rozumím tomuto boji, ale naučil jsem se ho překonat dodržováním několika jednoduchých pravidel, jak ukládám svá kávová zrna. ..

Poměry při přípravě kávy

Poměry při vaření kávy jsou jedny z nejméně pochopených, ale ve většině případů jedny z nejdůležitějších aspektů, které můžete využít. Chápu, že jsem zastrašován podivnými čísly, kterým nerozumíte, proto jsem napsal tohoto průvodce tak, aby byl co nejjednodušší ..

KATEGORIE

    Přihlašte se k odběru